39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl

UWAGA! Ogłaszamy zapisy do III edycji szkolnego dwuetapowego konkursu leksykalno-gramatycznego z języka angielskiego "USE OF ENGLISH CHALLENGE". Pierwszy etap odbędzie się we wtorek, 27 lutego. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa u swoich nauczycieli jezyka angielskiego lub bezpośrednio u organizatorek - pań Małgorzaty Schab i Eweliny Zielińskiej-Rajcy.

Zapisy na wymianę! Wyjazd 6 kwietnia, w piątek po Wielkanocy. Powrót 15 kwietnia.
Więcej informacji u p. Doroty Dzii.
więcej...

Radio

Audycje szkolnego radia:

2017
Poprzednia ekipa:

obrazek


Radio „Dwójka”

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie II LO! Witam Was serdecznie w imieniu naszego szkolnego radia. Już od roku mamy przyjemność dzielić się z Wami efektami naszej pracy. Zapewne słyszeliście nie raz audycje, przygotowywane przez nas na różne okazje. Cel jest jeden: sprawić, aby w naszej szkole obchodzone były nie tylko najważniejsze uroczystości, ale również te czasami półoficjalne święta.

Szkolne radio tworzymy we czwórkę: Weronika, Justyna, Kuba z klasy „2c” i oczywiście nasza nieoceniona opiekunka, Pani Profesor Anna Lewandowska. Pomocą służy też Pan Profesor Grzegorz Witek, dzięki któremu nasze audycje można znaleźć na szkolnej stronie „Kopernika”.

Mamy nadzieję, że mimo rocznego stażu, audycje nie są monotonne, a nasze pomysły przyjmowane są przez Was z entuzjazmem. Na zakończenie życzymy Wam miłego odbioru no i oczywiście – do usłyszenia!

Justyna Burghardt z Radia „Dwójka”


Audycje szkolnego radia:

2016

2015obrazek
Szkolne radio
  • Bartłomiej Bauer
  • Bartosz Bryk
  • Bartłomiej Dudek
  • Paulina Fietko
  • Klaudia Kozioł
Opiekunem szkolnego radia
jest pani profesor
Anna Lewandowska

Cześć wszystkim. Już trzeci rok (i niestety ostatni) możecie słuchać naszych audycji nadawanych na żywo w szkolnym radiowęźle. Postaramy się umilić wam chwile spędzane na lekcjach przy każdej okazji jaka się nadarzy. Zachęcamy również do słuchania naszych poprzednich audycji, które zamieszczone są poniżej.

Chodzimy do klasy mat-fiz-ang, a to już nasz trzeci rok nauki w tej szkole. Opiekunką Szkolnej Ekipy Radiowej (w skrócie: SER) jest pani profesor Anna Lewandowska. Aktualnymi członkami radia są: Bartłomiej Bauer, Bartosz Bryk, Bartłomiej Dudek, Paulina Fietko oraz Klaudia Kozioł. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do brania udziału w naszych audycjach. Aby to uczynić, należy skontaktować się z którąkolwiek osobą z naszej paczki.

Do usłyszenia!
Gorąco pozdrawiam,
Bartosz Bryk w imieniu Szkolnej Ekipy Radiowej.


Audycje szkolnego radia:

2014

2013

2012


Jeżeli chcesz wiedzieć, jak to się wszystko zaczęło - zaglądnij na archiwalną stronę "Kopernika"

te: 0.012s dbnc: 5 dbnq: 5