39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
To była Noc…
27 kwietnia 2019r. | Administrator

Wieczór 25 kwietnia 2019 r. przejdzie do historii, jako „Noc w Koperniku”. To była niezwykła prezentacja kreatywności licealistów z „Kopernika”, którzy przygotowali dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych mnóstwo atrakcji, pokazując ile pozytywnej energii jest w naszych murach.

Na gości czekały liczne atrakcje m.in.: gra terenowa, podczas której można było poznać klasy i wygrać super nagrody od sponsorów (wejściówki do EXTREME FITNESS i WyWrotki, słodki upominek od Cukierni u Borowskiej lub lody od Lodziarni Dudek), posłuchać koncertu Jaśka Szynala, odprężyć się w rytmach energetycznej zumby, zaśpiewać karaoke i zatańczyć belgijkę. Na zgłodniałych czekały pyszne kiełbaski od firmy Dobrowolscy oraz różne słodkości i francuskie kanapeczki. Niesamowite atrakcje „Nocy w Koperniku” odnajdziecie na zdjęciach.

Wszystkim zaangażowanym uczniom, a zwłaszcza Samorządowi Uczniowskiemu, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom, sponsorom nagród serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc i udział w tym niezwykłym Otwartym Wieczorze naszej szkoły.

Gimnazjalistom i ósmoklasistom życzymy najlepszych wyników z egzaminów i świadectw, i pamiętajcie, aby umieścić w swoim podaniu wybrane klasy II LO na pierwszych miejscach!

Zobacz zdjęcia...

te: 0.010s dbnc: 6 dbnq: 6