39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
Dzień Sportu
21 czerwca 2018r. | Administrator

20 czerwca odbył się tradycyjny w naszej szkole Dzień Sportu, czyli gry zespołowe, konkurencje indywidualne i w parach, zręcznościowe i wytrzymałościowe. Każdy mógł znaleźć jakąś konkurencję i w niej spróbować swoich sił. W tym roku nowością była bitwa na „twistery”, czyli łamańce językowe #ttbattle oraz budzący niesamowite emocje water slide. Zawodom sportowym towarzyszyła muzyka, a na zgłodniałych czekały smakowite kiełbaski oraz orzeźwiające lody.

Dzień Sportu to nie tylko rywalizacja, to przede wszystkim super zabawa, integracja społeczności szkolnej lub klasowej i okazja do zdobycia jakże cennych „Koperników”, które można było wymienić na fantastyczne nagrody. Ten wyjątkowy dzień jest znany także przedszkolakom i uczniom z sąsiedniej SP3, którzy ochoczo przyłączyli się do naszej zabawy.

Zaproszenie organizatorów przyjął Klub Extreme Fitness – trenerki klubu przeprowadziły konkurencje wytrzymałościowe i zorganizowały mini maraton zumby.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania i brali udział w konkurencjach, sędziowali lub byli sponsorami nagród – serdecznie dziękujemy!

Zobacz zdjęcia...

te: 0.011s dbnc: 6 dbnq: 6