39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl

UWAGA! Ogłaszamy zapisy do III edycji szkolnego dwuetapowego konkursu leksykalno-gramatycznego z języka angielskiego "USE OF ENGLISH CHALLENGE". Pierwszy etap odbędzie się we wtorek, 27 lutego. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa u swoich nauczycieli jezyka angielskiego lub bezpośrednio u organizatorek - pań Małgorzaty Schab i Eweliny Zielińskiej-Rajcy.

Zapisy na wymianę! Wyjazd 6 kwietnia, w piątek po Wielkanocy. Powrót 15 kwietnia.
Więcej informacji u p. Doroty Dzii.
więcej...

Kolejny raz spełniamy Marzenie!
2 grudnia 2017r. | Administrator

W listopadzie w naszej szkole odbyło się zupełnie wyjątkowe spotkanie. Na specjalne zaproszenie uczniów klasy 2a do II LO przyjechały wolontariuszki fundacji Mam Marzenie z Rzeszowa. Panie Magda i Paulina wyjaśniły na czym polega idea wolontariatu i dlaczego warto spełniać marzenia chorych terminalnie dzieci - podopiecznych fundacji. Co niezwykle cieszy, natychmiast zapadła decyzja o adoptowaniu przez naszych uczniów dziecięcego marzenia. Wspólnie wybrano marzenie 5-letniego Szymona, który chciałby pojechać do Bałtowa i z bliska zobaczyć "prawdziwe" dinozaury.

Przy okazji uczniowie II LO zdecydowali, że wezmą udział w akcji "Podaruj pluszowego misia" i na terenie szkoły rozpoczęli zbiórkę pluszowych misiów i artykułów plastycznych dla dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych i dziecięcych w szpitalach w Rzeszowie i w Mielcu. Akcja trwa do 6 grudnia i wydaje się, że mali pacjenci będą mieli prawdziwe powody do radości!

te: 0.010s dbnc: 6 dbnq: 6