39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
obrazek
niedziela, 21 kwietnia 2019r.
imieniny obchodzą m.in.: Apollo i Drogomił
7 kwietnia 2019r. | Administrator

4 kwietnia uczniowie klas trzecich udali się z trady­cyjną pielgrzymką maturzystów do sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze. Na nabożeństwie dziękczynno-błagalnym oprócz mieleckiej młodzieży, obecna była liczna grupa byd­gos­kich maturzystów. O 12:30 rozpoczęła się w bazylice najważniejsza część pielgrzymki – Msza Święta, podczas której szczególną intencją modlitewną zostali objęci przy­byli do sanktuarium maturzyści.

Czytaj więcej... »
7 kwietnia 2019r. | Administrator

W dniach 1-3 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli u­dział w rekolekcjach wielkopostnych. Odbyły się one w ko­ściele Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Osiedlu, a po­prowadził je saletyn ks. Karol Tomczak.

 

 

Czytaj więcej... »
4 kwietnia 2019r. | Administrator

Z dumą i radością informujemy, że Anita Róg - uczen­nica klasy 3c - decyzją Zarządu Głównego Związku Lite­ra­tów Polskich w Warszawie została przyjęta w poczet jego członków, jako najmłodsza w skali całego kraju. Anita zna­na jest w lokalnym, mieleckim środowisku jako recytatorka, poetka i wokalistka. Jest również członkiem MTL.

 

Czytaj więcej... »
3 kwietnia 2019r. | Administrator

Z dumą informujemy, że uczeń klasy 2d Piotr Koce­niak zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskiej XXIII Olim­piadzie Wiedzy o Żywieniu i Żywności, która odbyła się w dniach 29-30 marca 2019 r. w Szczecinie. Piotr, jako główny zwycięzca olimpiady, otrzymał liczne nagrody m.in. indeks na wybrane wyższe uczelnie...

 

Czytaj więcej... »
2 kwietnia 2019r. | Administrator

30 marca w Warszawie odbył się Finał XI Ogólno­pol­skiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Miło nam poinfor­mować, że Agata Krużel (2f) została Laureatką turnieju. Julia Piskor (2c), Katarzyna Krawiec (2f) i Wiktoria Noga (2d) uzyskały tytuł Finalisty. Wszystkim dziewczynom ser­decz­nie gratulujemy!

21 marca 2019r. | Administrator
  • Filip Fedor - uczestnik finału Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Śred­nich - Matematyka
  • Filip Fedor, Maksymilian Głaz, Konrad Bochenek - finaliści indywidualni konkursu First Step To Fields Medal Politechniki Łódzkiej z matematyki
  • "Za Trzaski" w składzie: Julia Trzaska, Hanna Wałek, Patrycja Turczyn, Kamil Lachowicz i Bar­tosz Ogórek - finaliści drużynowi konkursu First Step To Fields Medal Politechniki Łódzkiej z matematyki

Zakwalifikowani do etapu rejonowego Podkarpackiego Konkursu Matematycznego:

  • Poziom I: Kacper Borys, Arkadiusz Kopacz, Wiktor Moskal, Arkadiusz Paterak, Mikołaj Proczek, Patryk Rzegocki
  • Poziom II: Mateusz Bielecki, Filip Jemioło, Anna Kołc, Adam Satko

Gratulujemy i czekamy na więcej!

20 marca 2019r. | Administrator

13 marca br. w naszej szkole odbył się pierwszy etap (szkolny) XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W tym roku w zmaganiach biblijnych udział wzięło 57 ucz­niów, przygotowanych przez księży katechetów: Mateusza Gurbisza i Mirosława Rabijasza.

 

 

Czytaj więcej... »
te: 0.021s dbnc: 5 dbnq: 7