ROK SZKOLNY 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 | ...
OLIMPIADY I KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2017/2018
- XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
- Julia Brzdęk - II etap
- 67. Olimpiada Fizyczna
- Mateusz Bielecki - II etap
- LIX Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
- Maksymilian Szwaja - II etap
- Dominik Herba - II etap
- 42. Olimpiada Języka Angielskiego
- Weronika Wyparło - II etap
- Adrianna Staśto - II etap
- Martyna Kulawiec - II etap
- Julia Zięba - II etap
- 64. Olimpiada Chemiczna
- Ireneusz Tomczyk - II etap
- 41. Olimpiada Języka Niemieckiego
- Paula Sowa - II etap
- Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
- Natalie Gąsiorek - II etap
- XXXI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
- Hubert Wejman - finalista
- 47. Olimpiada Biologiczna
- Ireneusz Tomczyk - II etap
- Piotr Koceniak - II etap
- Agnieszka Grzyb - II etap
- XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
- Kacper Kozdęba - II etap
- Hanna Wałek - II etap
- Olimpiada Wiedzy o Mediach
- Weronika Wyparło - etap finałowy
- Michał Krawiec - II etap
- II Olimpiada Cyfrowa
- Konrad Bryk - finalista
- XIII Edycja Olimpiady Przedsiębiorczości
- Hubert Wejman - II etap
- Jan Puzio - II etap
- Konkurs Plastyczny Polska w Europejskiej Agencji Kosmicznej | „Mój nowy marsjański dom”
- Aleksandra Bednarz - I miejsce
- X Podkarpacki Konkurs Chemiczny
- Agnieszka Grzyb - etap finałowy
- Ireneusz Tomczyk - etap finałowy
- Piotr Koceniak - II etap
- Kacper Skiba - II etap
- IV edycja Konkursu Chemicznego Trzech Wydziałów Politechniki Łódzkiej
- Ireneusz Tomczyk - finalista
- Agnieszka Grzyb - II etap
- Wojciech Szetela - II etap
- VI edycja Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki "Barwy Mojej Ojczyzny"
- Maria Zalotyńska - III miejsce (poezja śpiewana)
- Anita Róg - nagroda organizatora (recytacja)
- XXVII Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej
- Agnieszka Grzyb - etap finałowy (recytacja)
- Zespół wokalno-instrumentalny II LO (Maria Zalotyńska, Anna Wąsik, Kornelia Gancarz, Kalina Rokosz, Aleksandra Krępa, Szymon Jagusiak, Antoni Wąsowicz) - etap finałowy (poezja śpiewana)
- XV Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Komornickiej
- Anita Róg - I miejsce
- LIV Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. A. Swinarskiego
- Ireneusz Tomczyk - finalista
- XVIII edycja Krośnieńskiego Konkursu Literackiego
- Anita Róg - III nagroda
- III edycja Wojewódzkiego Turnieju poezji i Prozy „ZAWSZE WIERNI”
- Adrianna Majewska - II etap
- Paulina Działo - II etap
- Magdalena Hajnas - II etap
- XVIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji
- Anna Kołc - finalista
- Mateusz Bielecki - II etap
- Julia Trzaska - finalista
- Filip Fedor - II etap
- XI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - chemia
- Ireneusz Tomczyk - II etap
- XI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - fizyka
- Rafał Surdej - laureat
- Katarzyna Konefał - finalista
- XI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - matematyka
- Mateusz Ozga - laureat
- Dominik Kawalec - laureat
- Sebastian Busz - finalista
- XI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - geografia
- Hanna Wałek - laureat
- I Jagielloński Turniej Matematyczny
- Julia Trzaska - finalista
- VI edycja konkursu „First Step To Nobel Prize e-konkurs z fizyki o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej”
- Konrad Bryk - finalista
- Sebastian Busz - finalista
- Krzysztof Cisło - finalista
- Wojciech Ćwięka - laureat
- Rafał Surdej - I miejsce
- Wojciech Trybulec - finalista
- Drużynowo - III miejsce
- II edycja konkursu „First Step To Fields Medal e-konkurs z matematyki o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej
- Konrad Bryk - laureat
- Sebastian Busz - finalista
- Krzysztof Cisło
- Wojciech Ćwięka - laureat
- Rafał Surdej - laureat
- Wojciech Trybulec - finalista
- Drużynowo - X miejsce
- XVII edcja Konkursu Wiedzy Technicznej "Sapere Aude - odważ się być mądrym”
- Marcin Bober - finalista
- Krzysztof Cisło - laureat
- Rafał Surdej - laureat
- XXXIII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
- Mariola Cyran - finalista
- Natalie Gąsiorek - finalista
- Mateusz Bielecki - finalista
- Katarzyna Rybak - finalista
- Anna Kołc - finalista
- Filip Jemioło - finalista
- Filip Fedor - finalista
- Regionalny Konkurs Literacki „Strzeż mowy ojców, strzeż ojców wiary”
- Anita Róg - nagroda
- Ogólnopolski Konkurs Literacki Obraz a słowo
- Anita Róg - wyróżnienie honorowe
- XV Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Plastyczny „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem”
- Anita Róg - wyróżnienie
- Konkurs Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni
- Natalie Gąsiorek - laureat
- XXXV Jubileuszowy Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę”
- Natalie Gąsiorek - I miejsce
- IV edycja Konkursu „Czytamy dzieło sztuki. Artyści dla Niepodległej – mit kompensacyjny w twórczości Jana Matejki”
- Bartłomiej Zięba - II miejsce
- Konkurs Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej "Zaplanuj swoją Przestrzeń"
- Anna Kogut - etap finałowy
- XXVIII Podkarpacki Festiwal Piosenki „ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI”
- Jan Szynal - III nagroda
- XI Wojewódzkim Konkursie kolędy i Pastorałki Obcojęzycznej
- Jan Szynal - I miejsce
- XXI edycja Konkursu Chemicznego pt. ”Wygraj Indeks” (Politechnika Gdańska)
- Piotr Koceniak - II etap
- XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
- Mateusz Bielecki - etap finałowy
- Anna Pluta - II etap
- Julia Tułacz - II etap
- Powszechny Internetowy Konkurs dla Uczniów Szkół Średnich – Matematyka zorganizowany przez wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej
- Filip Fedor - finalista
- Fotokonkurs HEJ NA KOŃ
- Katarzyna Kagan - najlepsze zdjęcie sierpnia
- 63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
- Katarzyna Grabowska - II etap
- X Ogólnopolski Turniej Psychologiczny
- Anita Burdzy - finalista
- Agata Uzar - finalista
- Adrianna Lasek - finalista
- Julia Piskor - finalista
- IV Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „DECYDUJĄCY MOMENT 2018”
- Michał Krawiec - II miejsce
- XXXIII Konkurs Chemiczny organizowany przez Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej
- Ireneusz Tomczyk - finalista
- Konkurs „Kultura wsi. Moja kultura”
- Michał Krawiec - III miejsce
- Bartłomiej Zięba - III miejsce
- VI Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego
- Martyna Kulawiec - I miejsce
- XIII edycja Powiatowego Konkursu Literackiego dla szkól podstawowych, gimnazjów i średnich „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”
- Natalie Gąsiorek - laureat
- Konkurs fotograficzny „TworzyMy dla Niepodległej”
- Michał Krawiec - praca na wystawie pokonkursowej
- XII edycja konkursu fotograficznego „Takie jest życie, taki jest świat” KARLINO 2018
- Michał Krawiec - praca na wystawie pokonkursowej
- Konkurs fotograficzny „Fotoszopa – Krajobraz w spadku”
- Michał Krawiec - wyróżnienie
Opiekunowie:
Jolanta Gałkowska,
Alfred Ortyl,
Andrzej Pawlak,
Agnieszka Czechura,
Elżbieta Łukaszek,
Renata Alberska,
Anna Lewandowska,
Dorota Dzija,
Barbara Pieróg,
Anna Piekarska,
Józefa Niedbała
Tomasz Kosiorowski,
Edyta Gracz-Chmura,
Lidia Głuszak,
Małgorzata Górnik,
Zbigniew Rzeźnik,
Czesław Małek,
Wojciech Maryniak,
Małgorzata Ciejka,
Magdalena Żukowska-Bąk,
Małgorzata Schab,
Ks. Marek Synowiec,
Ks. Mateusz Gurbisz,
Ewa Ingram,
Justyna Błędowska,
Antoni Stańczyk