39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
Osiągnięcia uczniów II LO w olimpiadach i konkursach

ROK SZKOLNY 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 | ...


OLIMPIADY I KONKURSY 2016/2017

  • XLVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Aleksandra Piechota - etap finałowy
  • LXVI Olimpiada Fizyczna
    • Natalia Baum - II etap
    • Michał Kilian - II etap
    • Paweł Lipiór - II etap
    • Michał Maksoń - II etap
    • Przemysław Przebieglec - II etap
    • Wojciech Trybulec - II etap
    • Karol Urban - II etap
  • LX Olimpiada Astronomiczna
    • Natalia Baum - II etap
  • 58. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
    • Hubert Wejman - II etap
    • Maksymilian Szwaja - II etap
  • 43. Olimpiada Historyczna
    • Filip Kopera - II etap
    • Mikołaj Żelasko - II etap
  • XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej
    • Natalia Baum - II etap
    • Michał Maksoń - II etap
    • Paweł Lipiór - II etap
  • 68. Olimpiada Matematyczna
    • Michał Maksoń - II etap
  • XXI Edycja Olimpiady o Żywieniu i Żywności
    • Anna Trybulec - II etap
    • Kornelia Kilian - II etap
  • Olimpiada Biologiczna
    • Wiktoria Brzezińska - II etap
    • Piotr Kokoszka - II etap
    • Hubert Miłoś - II etap
  • XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej „Orędzie Fatimskie jako znak nadziei dany przez miłosiernego ojca”
    • Katarzyna Śpiewak - II etap
    • Michał Kilian - II etap
  • IX Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza
    • Justyna Kiełbasa - II etap
    • Ireneusz Tomczyk - II etap
  • VI edycja Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki "Barwy Mojej Ojczyzny"
    • Agnieszka Grzyb - II miejsce
    • Rafał Surdej - wyróżnienie
  • Henryk Sienkiewicz. W 170. rocznicę urodzin i 100. Rocznicę śmierci
    • Aleksandra Piechota - finalista
  • VIII edycja Literackiego Konkursu „O różę Karoliny”
    • Anita Róg - I miejsce w kategorii Poezja Młodych
  • XV Ogólnopolski Konkurs Literacki „Gniewińskie Pióro”
    • Anita Róg - wyróżnienie
  • 53. Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. A. Swinarskiego
    • Ireneusz Tomczyk - finalista
  • Konkurs. Olimpiada Solidarności. Dwie Dekady Historii
    • Hubert Wejman - finalista
    • Jan Puzio - II etap
  • XVII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji
    • Julia Trzaska - finalista
    • Filip Fedor - finalista
    • Magdalena Augustynowicz - II etap
    • Bartosz Wolak - II etap
    • Rafał Surdej - II etap
    • Sebastian Busz - II etap
    • Aleksandra Snopkowska - II etap
    • Jan Puzio - II etap
    • Konrad Bryk - II etap
    • Wojciech Ćwięka - II etap
    • Dominik Kawalec - II etap
    • Krzysztof Cisło - II etap
    • Katarzyna Konefał - II etap
    • Agata Pisarczyk - II etap
  • X Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - fizyka
    • Michał Kilian - II etap
    • Katarzyna Konefał - II etap
    • Michał Maksoń - II etap
    • Wojciech Trybulec - II etap
    • Karol Urban - II etap
  • X Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - matematyka
    • Maja Głuszak - II etap
    • Kinga Dec - II etap
    • Michał Kilian - laureat III stopnia
    • Michał Maksoń - etap finałowy
    • Przemysław Przebieglec - II etap
    • Łukasz Skrzypek - II etap
    • Wojciech Trybulec - II etap
    • Karol Urban - II etap
  • XI edycja międzynarodowego Konkursu Informatycznego „BÓBR”
    • Konrad Bochenek - wyróżnienie
  • XVI edcja Konkursu Wiedzy Technicznej "sapere aude" - odważ się być mądrym
    • Paweł Lipiór - laureat IV miejsca
    • Michał Kilian - laureat V miejsca
    • Michał Maksoń - II etap
  • 11 Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych z tematu „Kulturangebote”
    • Jakub Parys - etap finałowy
    • Adrianna Staśto - etap finałowy
    • Weronika Wyparło - laureat
  • II Wojewódzki Turniej Poezji i Prozy Zawsze Wierni
    • Agnieszka Grzyb - etap finałowy
  • Konkurs Chemiczny „Wygraj Indeks” (Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej)
    • Ireneusz Tomczyk - laureat
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Zapobiegamy Pożarom” – eliminacje wojewódzkie
    • Weronika Kawa - wyróznienie
  • IX Turniej Wiedzy Psychologicznej
    • Monika Saj - finalistka
    • Gabriela Bania - finalista
  • XI Konkurs Wiedzy o Francji i Krajach Frankofońskich
    • Agnieszka Grzyb - III miejsce
  • I edycja konkursu „First Step To Nobel Prize e-konkurs z fizyki o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej”
    • Cezary Bober - laureat
    • Karol Urban - laureat
    • Przemysław Przebieglec - laureat
    • Michał Kilian - finalista
    • Natalia Baum - laureat
    • Wojciech Trybulec - laureat
    • DRUŻYNOWO - III miejsce
  • Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017 (Wydział zamiejscowy w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach)
    • Oliwia Rusek - II miejsce
    • Kornelia Kilian - III miejsce
  • II edycja konkursu „First Step To Fields Medal e-konkurs z matematyki o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej
    • Cezary Bober - etap finałowy
    • Karol Urban - laureat
    • Przemysław Przebieglec - laureat
    • Michał Kilian - laureat
    • Natalia Baum - laureat
    • Wojciech Trybulec - laureat
    • DRUŻYNOWO - III miejsce
  • Konkurs plastyczny na plakat promujący czytelnictwo
    • Anita Róg - II etap
    • Gabriela Trębska - II etap
    • Katarzyna Gołębiowska - II etap
  • XXI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
    • Michał Kilian - II etap
    • Patryk Lipa - II etap
    • Julia Tułacz - II etap
  • I Olimpiada Cyfrowa
    • Cezary Bober - finalista
  • XVIII edycja Konkursu Internetowego z Matematyki
    • Justyna Kiełbasa - etap finałowy
  • VI Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania
    • Agnieszka Grzyb - III miejsce
  • XVIII Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2017
    • Michał Krawiec - nagroda specjalna
  • XXXII Konkurs Matematyczny im. prof. J. Marszała
    • Sebastian Busz - finalista
    • Ireneusz Tomczyk - finalista
    • Aleksandra Snopkowska - finalista
    • Michał kilian - finalista
  • Ogólnopolski Turniej Chórów Legnica Cantat 48
    • Chór II LO - srebrny dyplom
  • XXI Międzynarodowy Festiwal Pieśni Religijnej CANTATE DEO
    • Chór II LO - II miejsce

SUKCESY SPORTOWE 2016/2017

  • Powiatowa Licealiada w powiatowych biegach sztafetowych (dziewczęta)
    • Drużyna - III miejsce
  • Powiatowa Licealiada w powiatowych biegach sztafetowych (chłopcy)
    • Drużyna - III miejsce
  • Powiatowa licealiada w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt
    • Drużyna - II miejsce
  • Powiatowa licealiada w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt - I miejsce
    • Adrianna Jabłońska - I miejsce
  • Powiatowa licealiada w piłce ręcznej chłopców
    • Drużyna - I miejsce
  • Powiatowa licealiada w piłce ręcznej dziewcząt
    • Drużyna - III miejsce
  • Powiatowa licealiada w szachach drużynowych
    • Drużyna - I miejsce
  • Licealiada w badmintonie chłopców
    • Drużyna - półfinał V miejsce
  • Licealiada w badmintonie dziewcząt
    • Drużyna - półfinał V miejsce
  • Licealiada w pływaniu w stylu dowolnym w Półfinale Wojewódzkim - III miejsce
    • Joanna Szyszka - III miejsce
  • Licealiada w pływaniu – 8x50m dziewcząt (finał wojewódzki)
    • Joanna Szyszka - II miejsce
  • Mistrzostwa Polski w Speedcubingu konkurencja: Kostka Rubika Stopami
    • Jakub Kipa - I miejsce

Opiekunowie wymienionych uczniów:
Edyta Gracz-Chmura, Alfred Ortyl, Andrzej Pawlak, Henryk Dugiełło, Wojciech Maryniak, Anna Lewandowska, Anna Piekarska, Ks. Mateusz Gurbisz, Magdalena Zalotyńska, Jolanta Gałkowska, Lidia Głuszak, Małgorzata Górnik, Zbigniew Rzeźnik, Grzegorz Witek, Dorota Dzija, Ewa Ingram, Alicja Tejchma, Elżbieta Łukaszek, Małgorzata Schab, Edyta Karnasiewicz, Antoni Stańczyk, Adam Kusak, Krzysztof lis, Agnieszka Kusak, Dariusz Mazur

te: 0.018s dbnc: 5 dbnq: 5