39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
Osiągnięcia uczniów II LO w olimpiadach i konkursa...

ROK SZKOLNY 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 | 2011/2012


OLIMPIADY I KONKURSY

  • XLVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Aleksandra Piechota - II etap
  • LXIV Olimpiada Fizyczna
    • Artur Bugaj - II etap
    • Agnieszka Truniarz - II etap
    • Dorota Dydo-Rożniecka - II etap
    • Grzegorz Ciechoński - II etap
  • LIX Olimpiada Astronomiczna
    • Dorota Dydo-Rożniecka - II etap
  • 57. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
    • Wiktor Strzelczyk - II etap
    • Tomasz Tyniec - II etap
  • 40. Olimpiada Języka Angielskiego
    • Piotr Piegdoń - II etap
  • XLII Olimpiada Historyczna
    • Przemysław Polczak - II etap
  • XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej
    • LXVII Olimpiada Matematyczna
      • Jakub Woźniak - II etap
      • Agnieszka Truniarz - II etap
    • IX Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - fizyka
      • Dorota Dydo-Rożniecka - laureat
      • Agnieszka Truniarz - laureat
      • Rafał Konefał - laureat
    • IX Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - matematyka
      • Dorota Dydo-Rożniecka - II etap
      • Agnieszka Truniarz - II etap
    • XXXI Konkurs Matematyczny im. prof. J. Marszała
      • Jakub Woźniak - laureat II miejsca
      • Magdalena Augustynowicz - finalista
      • Rafał Surdej - finalista
      • Sebastian Busz - finalista
      • Wojciech Trybulec - finalista
      • Michał Kilian - finalista
      • Agnieszka Truniarz - finalista
    • Konkurs o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”
      • Agnieszka Truniarz - laureat II stopnia
    • XII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży ze szkół Ponadgimnazjalnych
      „Historia i Kultura Żydów Polskich”
      • Dominika Rajca - finalista
    • XV edcja Konkursu Wiedzy Technicznej "sapere aude" - odważ się być mądrym
      • Agnieszka Truniarz - laureat V miejsca
      • Bartosz Gaj - laureat X miejsca
      • Michał Kilian - finalista
    • Turniej Wiedzy Psychologicznej
      • Aleksandra Czarnota - finalista
      • Monika Saj - II etap
      • Natalia Bodziony - II etap
      • Maria Ziarko - II etap
    • II edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych
      • Piotr Piegdoń - laureat I miejsca
      • Olga Stryczek - udział w finale
      • Patrycja Lasek - udział w finale
    • IV Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego
      • Weronika Wyparło - I miejsce
      • Agata Pisarczyk - III miejsce
      • Agnieszka Grzyb - II etap
    • V edycja Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki "Barwy Mojej Ojczyzny"
      • Rafał Surdej - I miejsce (recytacja)
      • Agnieszka Grzyb - II miejsce (recytacja)
      • Marcel Orłowski - wyróżnienie (śpiew)
    • V Powiatowy Konkurs Ortograficzny z Języka Niemieckiego
      dla uczniów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych
      • Adrianna Staśto - laureat I miejsca
      • Weronika Wyparło - laureat III miejsca
      • Jakub Parys - II etap
    • 10. Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych
      z tematu „FESTE”
      • Kornelia Kilian - laureat II miejsca
      • Anna Trybulec - laureat III miejsca
      • Hubert Miłoś - laureat IV miejsca
    • XVI Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji
      • Michał Maksoń - II etap
      • Wojciech Trybulec - II etap
      • Justyna Kiełbasa - II etap
      • Aleksandra Snopkowska - II etap
    • VIII Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza
      • Justyna Kiełbasa - II etap
      • Anna Trybulec - II etap
      • Weronika Surdej - II etap
      • Wiktoria Brzezińska - II etap
      • Hubert Miłoś - II etap
      • Kamil Machała - II etap
    • Olimpiada Projektów Społecznych „Zwolnieni z teorii” - projekt „MarzyMy i Wy”
      • Karolina Król - II etap
      • Jakub Michoński - II etap
    • XVIII Ogólnopolski Turniej Satyry im. Ignacego Krasickiego „O złotą szpilę”
      • Weronika Kawa - II etap

    Opiekunowie wymienionych uczniów:
    Edyta Gracz-Chmura, Alfred Ortyl, Andrzej Pawlak, Renata Alberska, Małgorzata Ciejka, Wojciech Maryniak, Lidia Głuszak, Małgorzata Górnik, Zbigniew Rzeźnik, Justyna Błędowska, Henryk Dugiełło, Anna Lewandowska, Magdalena Zalotyńska, Halina Osnowska, Ewa Ingram, Jan Świąder, Małgorzata Laska, Ewelina Zielińska

    te: 0.012s dbnc: 5 dbnq: 5