39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
Osiągnięcia uczniów II LO w olimpiadach i konkursach

ROK SZKOLNY 2015/2016 |2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 | 2011/2012


OLIMPIADY I KONKURSY

  • 38. Olimpiada Języka Niemieckiego
    • Martyna Jeczeń - finalistka
  • XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Anna Kuncewicz - II etap
    • Klaudia Bryk - II etap
    • Piotr Fila-Morytko - II etap
    • Bianka Giza - II etap
  • LXIV Olimpiada Fizyczna
    • Bartosz Bryk - II etap
    • Konrad Snopkowski - II etap
    • Krzysztof Brzeziński - II etap
    • Bartłomiej Dudek - II etap
  • LVIII Olimpiada Astronomiczna
    • Bartłomiej Dudek - II etap
    • Konrad Snopkowski - II etap
    • Magdalena Styczeń - II etap
    • Dorota Dydo-Roźniecka - II etap
  • 39. Olimpiada Języka Angielskiego
    • Piotr Piegdoń - II etap
  • XLI Olimpiada Historyczna
    • Wiktor Strzelczyk - II etap
  • XLI Olimpiada Wiedzy Technicznej
    • Bartosz Bryk - II etap
    • Krzysztof Brzeziński - II etap
    • Dorota Dydo-Rożniecka- II etap
    • Bartosz Kaźmierski - II etap
    • Ewa Stachów - II etap
    • Kacper Szalwa - II etap
  • LXVI Olimpiada Matematyczna
    • Jakub Woźniak - II etap
  • XIII edycja Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
    • Aneta Stachnik - II etap
  • VIII Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - matematyka
    • Jakub Woźniak - III etap
    • Ewa Stachów - III etap
    • Patrycja Ziomek - II etap
  • VI Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza
    • Justyna Kiełbasa - II etap
    • Weronika Surdej - II etap
    • Anna Trybulec - II etap
  • IV edycja Powiatowy Konkurs Poezji i Piosenki "Barwy Mojej Ojczyzny"
    • Katarzyna Dudzik - I miejsce (śpiew)
    • Karolina Jurczak - III miejsce (recytacja)
  • XVII Ogólnopolski Turniej Satyry im. Ignacego Krasickiego „O złotą szpilę”
    • Marcel Orłowski - I nagroda
    • Karolina Jurczak - III nagroda
  • Ogólnopolskie Zawody Modeli Kosmicznych Zaliczane Do Pucharu Polski „TATRY CUP 2014”
    • Bartosz Kaźmierski - I miejsce (S8D)
  • X Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Porozmawiajmy o AIDS”
    • Marcel Idzik - wyróżnienie
  • VII Turniej Wiedzy Psychologicznej
    • Aleksandra Łapa - II etap
    • Aleksandra Czarnota - II etap
  • XIV edcja Konkursu Wiedzy Technicznej "sapere aude" - odważ się być mądrym
    • Konrad Snopkowski - I miejsce
    • Agnieszka Truniarz - finalistka
    • Ewa Stachów - finalistka
  • XIX Międzynarodowy Festiwal Pieśni Religijnej CANTATE DEO
    • Chór II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika - III miejsce
  • XXI Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
    • Chór II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika - II miejsce

Opiekunowie wymienionych uczniów:
Edyta Gracz-Chmura, Urszula Polak, Alfred Ortyl, Renata Alberska, Małgorzata Ciejka, Wojciech Maryniak, Małgorzata Laska, ks. Piotr Franczak, Zbigniew Rzeźnik, Anna Lewandowska, Magdalena Zalotyńska, Henryk Dugiełło, Justyna Błędowska, Ewa Ingram, Antoni Stańczyk

te: 0.012s dbnc: 5 dbnq: 5