39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
Osiągnięcia uczniów II LO w olimpiadach i konkursach

... | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 | 2011/2012


OLIMPIADY I KONKURSY PRZEDMIOTOWE

  • XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Piotr Fila-Morytko - finalista
    • Klaudia Bryk - udział w II etapie
    • Bianka Giza - udział w II etapie
    • Adrian Leś - udział w II etapie
    • Anna Kuncewicz - udział w II etapie
  • LXIII Olimpiada Fizyczna
    • Krystian Tylek - udział w II etapie
  • 55. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
    • Przemysław Puła - finalista
  • XL Olimpiada Wiedzy Technicznej
    • Konrad Snopkowski - udział w II etapie
    • Krystian Tylek - udział w II etapie
  • XXI Olimpiada Informatyczna
    • Jakub Cisło - laureat
  • XXXVII Olimpiada Języka Niemieckiego
    • Martyna Jeczeń - finalistka
  • XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
    • Patryk Misiak - laureat
  • VI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - chemia
    • Alicja Górska - udział w II etapie
  • VI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - fizyka
    • Krystian Tylek - laureat
    • Jarosław Jałocha - udział w II etapie
  • VI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - matematyka
    • Jakub Cisło - laureat
    • Dominik Fedor - laureat
    • Grzegorz Ciechoński - udział w II etapie
    • Tomasz Faber - udział w II etapie
    • Marcin Potępa - udział w II etapie
    • Bartosz Tutro - udział w II etapie
    • Ewa Stachów - udział w II etapie
  • VI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - geografia
    • Maciej Czerwiec - udział w II etapie
    • Kinga Białas - udział w II etapie
  • V Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza
    • Przemysław Puła - udział w III etapie
  • II edycja Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki "Barwy Mojej Ojczyzny" - recytacja
    • Michał Różycki - I miejsce
  • VIII edycja Regionalnego Konkursu Literackiego "Strzeż mowy ojców, strzeż ojców wiary"
    • Piotr Fila-Morytko - wyróżnienie
  • XXIX Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
    • Jakub Woźniak - I miejsce
    • Agnieszka Truniarz - III miejsce
    • Jakub Cisło - wyróżnienie
    • Grzegorz Ciechoński - udział w III etapie
    • Karol Chomiuk - udział w III etapie
    • Konrad Snopkowski - udział w III etapie
    • Kacper Szalwa - udział w III etapie
    • Ewa Stachów - udział w III etapie
    • Tomasz Faber - udział w III etapie
  • VII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Szczęśliwym Być"
    • Aleksandra Skrzypek - nagroda
    • Michał Kasprzak - udział w III etapie
  • VII edycja "Konkursu na pracę pisemną organizowanego w roku szkolnym 2013/2014" (Narodowy Bank Polski)
    • Klaudia Gudz - udział w III etapie

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu sztafetowym 6x50m chłopców (drużyna: Michał Kulig, Mateusz Kraska, Mateusz Przybyło, Oskar Omiotek, Jakub Aleksandrowicz, Konrad Hendzel)
  • I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu sztafetowym 6x50m dziewcząt (drużyna: Patrycja Piekarz, Adrianna Zacharska, Agnieszka Dziekan, Magdalena Styczeń, Natalia Pszeniczna, Karolina Kozioł)

Opiekunowie wymienionych uczniów:
Alfred Ortyl, Andrzej Pawlak, Anna Lewandowska, Barbara Pieróg, Czesław Małek, Edyta Gracz-Chmura, Grzegorz Witek, Jan Świąder, Józefa Niedbała, Lidia Głuszak, Magdalena Zalotyńska, Małgorzata Laska, Robert Wieczorek, Urszula Polak, Wojciech Maryniak, Zbigniew Rzeźnik

te: 0.012s dbnc: 5 dbnq: 5