39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
Osiągnięcia uczniów II LO w olimpiadach i konkursach

... | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 | 2011/2012


OLIMPIADY I KONKURSY PRZEDMIOTOWE

  • LIX Olimpiada Chemiczna
    • Michał Smaczny - laureat
    • Rafał Król - finalista
    • Klaudia Tylec - udział w II etapie
  • XXXIX Olimpiada Historyczna
    • Jerzy Hopek - laureat
  • XX Olimpiada Informatyczna
    • Jakub Cisło - finalista
    • Marek Rusinowski - finalista
    • Stanisław Robak - udział w II etapie
  • LXII Olimpiada Fizyczna
    • Rafał Król - finalista
    • Krystian Kapinos - udział w II etapie
    • Krystian Tylek - udział w II etapie
    • Magdalena Bodziony - udział w II etapie
    • Marek Rusinowski - udział w II etapie
    • Michał Furdyna - udział w II etapie
    • Michał Konefał - udział w II etapie
    • Paulina Kaczor - udział w II etapie
    • Piotr Jędraszek - udział w II etapie
    • Przemysław Rusin - udział w II etapie
    • Stanisław Robak - udział w II etapie
    • Sylwia Malec - udział w II etapie
    • Szymon Szantula - udział w II etapie
    • Tomasz Faber - udział w II etapie
  • XLII Olimpiada Biologiczna
    • Rafał Król - finalista
    • Dominika Litwin - udział w II etapie
    • Dorota Konieczna - udział w II etapie
    • Jagoda Orleańska - udział w II etapie
    • Joanna Wolan - udział w II etapie
    • Kamil Marczewski - udział w II etapie
    • Maciej Sałagaj - udział w II etapie
    • Michał Górski - udział w II etapie
    • Patryk Misiak - udział w II etapie
    • Tomasz Kopacz - udział w II etapie
  • XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Kinga Krzysztofik - finalistka
    • Adrian Leś - udział w II etapie
    • Olga Szęszoł - udział w II etapie
  • LXIV Olimpiada Matematyczna
    • Jakub Cisło - udział w II etapie
    • Michał Smaczny - udział w II etapie
    • Tomasz Faber - udział w II etapie
  • XXXVII Olimpiada Języka Angielskiego
    • Jagoda Nosal - udział w II etapie
  • XI edycja Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
    • Krystian Kosiorowski - laureat
    • Patrycja Ziomek - udział w II etapie
  • XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
    • Patryk Misiak - finalista
    • Dorota Konieczna - udział w II etapie
    • Dominika Litwin - udział w II etapie
  • Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
    • Adrianna Śpiewak - udział w II etapie
    • Agata Skórska - udział w II etapie
    • Damian Szwaja - udział w II etapie
    • Dominika Mieszkowicz - udział w II etapie
    • Filip Litwin - udział w II etapie
    • Gabriela Gajda - udział w II etapie
    • Małgorzata Krużel - udział w II etapie
    • Marcin Serafin - udział w II etapie
    • Milena Dworkiewicz - udział w II etapie
    • Paulina Paterak - udział w II etapie
    • Aleksandra Pietras - kwalifikacja do II etapu
    • Aleksandra Struzik - kwalifikacja do II etapu
    • Izabela Brzuszek - kwalifikacja do II etapu
  • XXXIX Olimpiada Wiedzy Technicznej
    • Kamil Bukowski - udział w II etapie
    • Michał Konefał - udział w II etapie
    • Rafał Król - udział w II etapie
    • Szymon Szantula - udział w II etapie
  • VIII Olimpiada Przedsiębiorczości
    • Andrzej Zakręcki - udział w II etapie
  • VI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - chemia
    • Rafał Król - laureat I stopnia
    • Klaudia Tylec - udział w II etapie
  • VI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - matematyka
    • Jakub Synowiec - laureat II stopnia
    • Michał Furdyna - udział w III etapie
    • Michał Smaczny - udział w III etapie
    • Piotr Jędraszek - udział w III etapie
    • Przemysław Rusin - udział w III etapie
    • Jakub Cisło - udział w II etapie
    • Jakub Janusz - udział w II etapie
    • Kamil Mroczek - udział w II etapie
    • Michał Duszkiewicz - udział w II etapie
    • Michał Konefał - udział w II etapie
    • Paulina Kaczor - udział w II etapie
    • Stanisław Robak - udział w II etapie
    • Sylwia Malec - udział w II etapie
    • Tomasz Faber - udział w II etapie
  • VI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - fizyka
    • Michał Konefał - laureat III stopnia
    • Krystian Tylek - udział w III etapie
    • Piotr Jędraszek - udział w III etapie
    • Przemysław Rusin - udział w III etapie
    • Krystian Kapinos - udział w II etapie
    • Michał Furdyna - udział w II etapie
    • Paulina Kaczor - udział w II etapie
    • Rafał Król - udział w II etapie
    • Stanisław Robak - udział w II etapie
    • Sylwia Malec - udział w II etapie
  • VI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - geografia
    • Maciej Czerwiec - udział w II etapie
    • Maciej Mokrzycki - udział w II etapie
  • VI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie "Net Masters Cup"
    • drużyna w składzie: Ewelina Noga, Marek Rusinowski, Michał Furdyna - udział w II etapie
  • V Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza
    • Michał Smaczny - laureat
    • Rafał Król - wyróżnienie
    • Katarzyna Kopera - udział w II etapie
  • II edycja Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki "Barwy Mojej Ojczyzny"
    • Michał Różycki - I miejsce (recytacja)
    • Aleksandra Uzar - III miejsce (recytacja)
    • Michał Kasprzak - III miejsce (piosenka)
    • Dominika Przywara - wyróżnienie (recytacja)
  • XV Ogólnopolski Turniej Satyry "O Złotą Szpilę"
    • Magdalena Maciałek - laureat
  • XVIII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
    • Michał Smaczny - laureat III miejsca
    • Stanisław Robak - wyróżnienie
    • Jakub Synowiec - finalista
    • Ewa Stachów - finalista
    • Jakub Cisło - finalista
    • Konrad Snopkowski - finalista
    • Martyna Flur - finalista
    • Przemysław Rusin - finalista
    • Tomasz Faber - finalista
  • XXVIII Konkurs Chemiczny (Politechnika Warszawska)
    • Michał Smaczny - udział w II etapie
  • Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Wiersza Anglojęzycznego "Teen Show"
    • Michał Kasprzak - III miejsce
  • Konkurs Wiedzy Technicznej "Sapere aude" - odważ się być mądrym
    • Michał Smaczny - laureat III miejsca
    • Michał Konefał - finalista
    • Szymon Szantula - finalista
  • I edycja Konkursu Historycznego "Wilki" Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Mielca i Rzeszowszczyzny
    • Sylwia Urban - III miejsce
  • Konkurs "English is fun... Come and have some!"
    • Jagoda Nosal - I miejsce
  • XIII Konkurs Piosenki Angielskiej
    • Katarzyna Dudzik - I miejsce
    • Aleksandra Skrzypek - udział w finale
  • XIV Międzyszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej
    • Katarzyna Dudzik - II miejsce
  • II edycja Konkursu "First step to Nobel Prize" e-konkurs z fizyki o puchar prorektora Politechniki Łódzkiej
    • Przemysław Rusin - I miejsce
    • Sylwia Malec - II miejsce
    • Michał Furdyna - XII miejsce
    • Paulina Kaczor - XIII miejsce
    • Stanisław Robak - XIV miejsce
    • Ewelina Noga - XXI miejsce
    • Drużyna II LO Mielec 2 (Ewelina Noga, Marek Rusinowski, Michał Furdyna, Michał Konefał, Paulina Kaczor, Przemysław Rusin, Stanisław Robak, Sylwia Malec) - I miejsce
    • Drużyna II LO Mielec 1 (Andrzej Zakręcki, Dominik Wołowiec, Jakub Synowiec, Klaudia Tylec, Magdalena Bodziony, Szymon Szantula) - II miejsce
  • XIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji
    • Ewa Stachów - wyróżnienie
    • Tomasz Faber - wyróżnienie
    • Konrad Snopkowski - udział w III etapie
    • Jakub Cisło - kwalifikacja do II etapu
  • III Ogólnopolskie Dyktando z Języka Niemieckiego "Das Deutsch Diktat"
    • Martyna Jeczeń - udział w III etapie
  • 7. Konkurs z Języka Niemieckiego dla uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych powiatu mieleckiego
    • Patrycja Raimbaev - udział w III etapie
    • Weronika Wrażeń - udział w III etapie
    • Yaryna Yakhniv - udział w III etapie
  • XI Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Z piosenką przez Europę"
    • Aleksandra Skrzypek - I miejsce
    • Michał Kasprzak - I miejsce
  • XX edycja Powiatowego Konkursu Piosenki "Śpiewać każdy może"
    • Magdalena Zielińska - laureat
    • Aleksandra Skrzypek - wyróżnienie
  • IX Ogólnopolski i Polonijny Turniej Poetycki o "Srebrne Pióro" Prezydenta Miasta Mielca
    • Michał Różycki - IV miejsce, nagroda publiczności
  • IX Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. K. I. Gałczyńskiego "O Złote Pióro Watermana"
    • Michał Różycki - Srebrne Pióro Watermana, Dyplom Prezydenta Pruszkowa

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • I miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu 6x50m stylem dowolnym chłopców (drużyna w składzie: Kacper Ciepiela, Kamil Bukowski, Michał Kulig, Michał Wieczorek, Piotr Żuczek, Rafał Dziurgot)
  • III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu 6x50m stylem dowolnym dziewcząt (drużyna w składzie: Adrianna Zacharska, Agnieszka Dziekan, Anna Burkot, Karolina Ciepiela, Magdalena Styczeń, Martyna Mucha)

Opiekunowie wymienionych uczniów:
Agnieszka Czechura, Alfred Ortyl, Andrzej Pawlak, Anna Lewandowska, Anna Piekarska, Anna Piękoś, Barbara Pieróg, Edyta Gracz-Chmura, Elżbieta Łukaszek, Grzegorz Witek, Jan Świąder, Jolanta Gałkowska, Józefa Niedbała, Krzysztof Łapa, ks. Piotr Franczak, Lidia Głuszak, Magdalena Oczak, Malgorzata Schab, Małgorzata Ciejka, Małgorzata Laska, Tomasz Kosiorowski, Urszula Polak, Wojciech Maryniak, Zbigniew Konopka, Zbigniew Rzeźnik.

te: 0.018s dbnc: 5 dbnq: 5