39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
Osiągnięcia uczniów II LO w olimpiadach i konkursach przedmiotowych

... | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 | 2011/2012


Wybierz: KONKURSY PRZEDMIOTOWE | OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


  • 61. Olimpiada Fizyczna
    • Krystian Kapinos - udział w II etapie
    • Mateusz Kubica - udział w II etapie
    • Michał Furdyna - udział w II etapie
    • Michał Konefał - udział w II etapie
    • Piotr Jędraszek - udział w II etapie
    • Przemysław Banaś - udział w II etapie
    • Rafał Król - udział w II etapie
    • Wiktor Warchałowski - udział w II etapie
    • Wojciech Błachowicz - udział w II etapie
  • II Ogólnopolskie Dyktando Języka Niemieckiego
    • Magdalena Wilk - udział w II etapie
  • IV Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza
    • Michał Smaczny - laureat
    • Aleksandra Pszeniczna - finalistka
    • Rafał Król - finalista
    • Dawid Wrzesień - udział w II etapie
    • Magdalena Kołacz - udział w II etapie
    • Marcin Jędruch - udział w II etapie
    • Tomasz Śledziona - udział w II etapie
    • Wioletta Kopacz - udział w II etapie
  • Know America 2012
    • Weronika Kłodowska - finalistka
  • Konkurs Fizyczny "Eureka"
    • Wiktor Warchałowski - wyróznienie II stopnia
  • Konkurs Fizyczny "O Puchar Dziekana - matura z fizyki" Wydziału Elektrycznego Politechniki Łódzkiej
    • Sylwia Konefał - 11 miejsce
    • Wioletta Bolechała - 12 miejsce
    • Michał Krzysztofik - 13 miejsce
    • Piotr Świderek - 14 miejsce
    • Mateusz Kubica - 15 miejsce
  • Konkurs Wiedzy Technicznej "Sapere Aude - Odważ się być mądrym"
    • Wojciech Błachowicz - laureat III miejsca
    • Szymon Szantula - finalista (V miejsce)
    • Wiktor Warchałowski - finalista (XI miejsce)
  • LVIII Olimpiada Chemiczna
    • Michał Smaczny - finalista
    • Klaudia Tylec - udział w II etapie
    • Rafał Król - udział w II etapie
  • Odyseja Umysłu
    • Drużyna "Pędzące Imadła" (Paulina Bąk, Barbara Balcerzak, Karolina Gajek, Jakub Janusz, Aleksandra Łuczkanyn, Jakub Mrozik, Magdalena Reguła) - 1. miejsce w Polsce, 15. miejsce na świecie
    • Drużyna "Rim Tim Team" (Jędrzej Mucha, Gabriela Nieć, Wojciech Jasiński, Mariusz Kiciński, Izabela Szumełda I LO, Mateusz Halik I LO, Oktawia Krawiec I LO) - 6. miejsce w Polsce
  • Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - fizyka
    • Wojciech Błachowicz - udział w III etapie
    • Przemysław Banaś - udział w II etapie
    • Wiktor Warchałowski - udział w II etapie
  • Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - matematyka
    • Karol Janeczko - laureat
    • Wiktor Warchałowski - laureat
    • Piotr Spyra - udział w III etapie
    • Piotr Świderek - udział w III etapie
    • Sylwia Konefał - udział w III etapie
    • Wioletta Bolechała - udział w III etapie
    • Krzysztof Wiącek - udział w II etapie
    • Maciej Maksoń - udział w II etapie
    • Przemysław Rusin - udział w II etapie
  • Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
    • Aleksandra Pietras - udział w II etapie
    • Dominika Daniel - udział w II etapie
    • Izabela Brzuszek - udział w II etapie
    • Jakub Zieliński - udział w II etapie
    • Klaudia Kardyś - udział w II etapie
    • Maria Małek - udział w II etapie
    • Mateusz Czerwiński - udział w II etapie
  • Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
    • Kamil Sypek - udział w II etapie
    • Mateusz Czerwński - udział w II etapie
  • Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
    • Michał Konefał - tytuł Taon
    • Wojciech Błachowicz - tytuł Taon
  • Powiatowy Konkurs Recytatorski "Barwy Mojej Ojczyzny"
    • Aleksandra Uzar - I miejsce
    • Michał Kasprzak - wyróżnienie
    • Michał Różycki - wyróżnienie
  • "Przeciągi Literackie" czyli konkurs na opowiadania
    • Sylwia Malec - III miejsce
    • Weronika Kłodowska - III miejsce
    • Agata Skórska - wyróżnienie
    • Dorota Hyjek - wyróżnienie
    • Wiktor Baran - wyróżnienie
  • VIII Ogólnopolski Konkurs Norwidowski
    • Jakub Białek - finalista
    • Stanisław Warchoł - finalista
  • VIII Regionalny Konkurs Języka Angielskiego
    • Jakub Zieliński - laureat III miejsca
    • Ewa Leksander - V miejsce
    • Julia Michałek - VII miejsce
  • X Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
    • Krystian Kosiorowski - udział w II etapie
  • XIX Olimpiada Informatyczna
    • Jakub Cisło - udział w II etapie
    • Marek Rusinowski - udział w II etapie
  • XLI Olimpiada Biologiczna
    • Dominika Litwin - wyróżnienie w II etapie
  • XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Barbara Balcerzak - finalistka
    • Olga Szęszoł - udział w II etapie
  • XXII Olimpiada Teologii Katolickiej "Kościół naszym domem"
    • Bartosz Ujas - udział w II etapie
    • Bernadeta Kilian - udział w II etapie
    • Michał Konefał - udział w II etapie
  • XXVII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
    • Jakub Cisło - laureat II miejsca
    • Tomasz Faber - laureat III miejsca
  • XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
    • Joanna Talarek - udział w II etapie
    • Mateusz Pluta - udział w II etapie
    • Michał Kardysz - udział w II etapie
  • XXXVIII Olimpiada Historyczna
    • Brygida Nalepa - udział w II etapie
    • Jerzy Hopek - udział w II etapie
    • Milena Dworkiewicz - udział w II etapie
  • XXXVIII Olimpiada Wiedzy Technicznej
    • Karol Janeczko - udział w II etapie
    • Konrad Kosiński - udział w II etapie
    • Krzysztof Wiącek - udział w II etapie
    • Michał Konefał - udział w II etapie
    • Przemysław Banaś - udział w II etapie
    • Wiktor Warchałowski - udział w II etapie
    • Wojciech Błachowicz - udział w II etapie

Opiekunowie wymienionych uczniów:
Zbigniew Konopka, Edyta Gracz-Chmura, Dorota Dzija, Alfred Ortyl, Justyna Błędowska, Barbara Pieróg, Edyta Karnasiewicz, Renata Alberska, Urszula Polak, Magdalena Żukowska Bąk, Małgorzata Górnik, Jolanta Gałkowska, ks. Tomasz Rąpała, ks. Piotr Franczak, Tomasz Kosiorowski, Anna Piekarska, Andrzej Pawlak, Henryk Dugiełło, Małgorzata Ciejka, Grzegorz Witek, Józefa Niedbała, Zbigniew Rzeźnik, Lidia Głuszak, Wojciech Maryniak

te: 0.024s dbnc: 5 dbnq: 5